SpotkaJMY SIĘ

WYDARZENIA

Fot Adriana Tomusiak

Sięgnij do swoich marzeń

Wydarzenia

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ

K

założyliśmy fundację

Po kilku miesiącach przygotowań ruszyła Fundacja Koliber „Dla Twojego lepszego życia”organizacja pomagająca osobom, które z powodu stanu swojego zdrowia psychicznego i fizycznego są zagrożone wykluczeniem społecznym lub go doświadczyły.

K

AKADEMIA POZYTYWNYCH KOBIET Z CYKLU "ODKRYJ SWOJĄ MOC"

Kolejne wspaniałe wydarzenie. Tym razem miałam przyjemność uczestniczyć jako prelegentka w spotkaniu Akademii Pozytywnych Kobiet z cyklu „ODKRYJ SWOJĄ MOC”. Wydarzenie to, już na stałe wpisało się w kalendarz spotkań wspierających rozwój kobiet w wielu miejscach naszego kraju.

FOT: Kinga Doczekalska

"SIĘGNIJ PO SWOJE DOBRE ŻYCIE"

To już kolejne, czwarte wydarzenie w cyklu "Sięgnij po swoje dobre życie", którego byłam organizatorką, prelegentką i prowadzącą. Wraz z pozostałymi prelegentami i artystami dostarczyliśmy wielu momentów wzruszeń oraz przede wszystkim wiedzy i powodów do refleksji na temat znaczenia miłości w naszym życiu.

FOT: Artur Mierzwa

Trzecia odsłona konferencji „ Sięgnij po swoje dobre życie”

15 czerwca odbyła się trzecia edycja konferencji poświęconej zdrowiu psychicznemu “Sięgnij po Swoje Dobre Życie”. Staje się już tradycją, że pomagają mi w organizacji...

FOT: Artur Mierzwa

Relacja z konferencji "Sięgnij po swoje dobre życie"

Za nami kolejna konferencja z cyklu "Sięgnij po swoje dobre życie". Tym razem zorganizowałam ją przy współudziale swoich pacjentów.

FOT: Artur Mierzwa

Cykl konferencji poświęconych zdrowiu psychicznemu.

Rozpoczęliśmy wspólnie z Fundacją "Popieram Dolny Śląsk" oraz Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego cykl konferencji poświęconych zdrowiu psychicznemu.

Chcesz porozmawiać?

Umów się z nami na spotkanie, chętnie Cię wysłuchamy