...
Co mówią nasi klienci

Opinie

Fot Adriana Tomusiak

Sięgnij do swoich marzeń

"Początkiem 2021 roku znalazłam się na życiowym zakręcie, psychicznie nie byłam w stanie sama sobie poradzić z problemami dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty. Tym specjalistą okazała się Pani Adriana. Od pierwszego momentu zyskała moje zaufanie. Czułam, że tylko Ona jest w stanie wyciągnąć mnie ze złej kondycji. Nie myliłam się !!! Pani Adriana to wyjątkowy fachowiec, cechują ją profesjonalizm, rzetelność, ogromna wiedza, indywidualne podejście do pacjenta, a co najważniejsze stosowane metody są bardzo skuteczne i przynoszą szybkie efekty. Z całego serca polecam Panią Adrianę!!!"
Ola
"Adriano, każdy ma swojego anioła, Ty jesteś moim – pozamiatałaś mój mózg z resztek strachów, z zeszłorocznego ciężkostrawnego obiadu, z bólu, z codziennych trosk i traum, z którymi nie umiem walczyć… teraz kiedy te wszystkie życiowe „śmieci” są już na jednej kupce, siedzisz ze mną przy kubku gorącej kawy i zastanawiamy się, do którego kubła to wszystko wrzucić, przecież płacę za segregowane – bo taniej!! Nie wiem jak długo będziesz w moim życiu, ale cieszę się że jesteś"
Nika
"Serdecznie polecam spotkania z Panią psycholog Adrianą. Pełen profesjonalizm. Ogromna wiedza. Niezwykła empatia. Niesamowicie trafne i skuteczne wskazówki. Pomogła mojej 12-letniej córce przetrwać bardzo trudny okres, za co jestem i będę Jej wdzięczna do końca życia.."
Jola
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.