...
Poznajmy się

O NAS

kilka słów o NAS

KIM JESTEŚMY

Stanowimy zespół ludzi, którzy codziennie angażują się w pomoc innym. Wieloletnie doświadczenie zawodowe i życiowe pozwala nam zrozumieć sytuację naszych Klientów. Dzięki temu trafnie dobieramy metody wsparcia. Dzięki współpracy z lekarzami i innymi centrami psychologicznymi możemy zaoferować bardzo szeroki wachlarz pomocy, również wykraczający poza standardowy zakres usług. Nasi specjaliści posiadają wszystkie niezbędne kwalifikacje i doświadczenie, aby sprostać wielu potrzebom i oczekiwaniom zarówno z obszaru wsparcia psychologicznego, jak i rozwoju osobistego.

psycholog Gdynia

PSYCHOLODZY & TERAPEUCI

pomoc

JAK MOŻEMY CI POMÓC

Podczas naszej długoletniej praktyki zawodowej pomogliśmy wielu osobom. Dzięki ciągłemu dokształcaniu systematycznie poszerzamy zakres oraz podnosimy standard świadczonych usług.

Zapraszamy osoby potrzebujące wsparcia psychologicznego. Pomagamy również w rozwoju osobistym oraz w rozwoju kariery zawodowej.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, w jakich sytuacjach możemy Ci pomóc, serdecznie zapraszamy Cię do przejścia do zakładki, którą znajdziesz klikając przycisk poniżej.

Zespół

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Adriana Tomusiak

Psycholog, psychotraumatolog, terapeuta, psychoonkolog

Udzielam wsparcia psychologicznego zarówno dorosłym jak i młodzieży. Posiadam doświadczenie w pracy indywidualnej jak i z parami oraz rodzinami.
Specjalizuję się również w pomocy osobom, które doświadczyły traum i borykają się z ich konsekwencjami. Osoby skarżące się na dolegliwości w sferze poznawczej ( pamięć, uwaga) również mogą liczyć na moje wsparcie.

Agnieszka Muszyńska

Psycholog, terapeuta

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS. Prowadzę konsultacje/spotkania psychologiczne dla dorosłych. Prowadzę również terapie w nurcie TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach).

Piotr Wiczkowski

Psychodietetyk, terapeuta TSR, coach,

Pomagam w poprawie jakości życia dzięki zmianie nawyków na zdrowsze. Na takie, dzięki którym łatwiej kontrolować masę ciała oraz pozytywnie spoglądać na swoją przyszłość. Wspieram również w rozwoju osobistym i zawodowym jako coach i mentor.    

Gosia Grzeszczuk

Psycholog, psychoonkolog, pedagog

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w nurcie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w trakcie certyfikacji. Jestem także w trakcie szkolenia z  Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej dla dzieci i młodzieży organizowanego przez Centrum CBT EDU Sp. z o.o. w Warszawie. Wspieram osoby zmagające się z zaburzeniami osobowości, nastroju, stanami lękowymi, fobią,  oraz DDA. Pomagam osobom, które doświadczają stresu zawodowego, trudności w kontaktach interpersonalnych, społecznych, rodzinnych. Udzielam także wsparcia psychoonkologicznego zarówno pacjentom, jak i rodzinie. 

Chcesz porozmawiać?

Umów się z nami na spotkanie

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.